Basur Neden Olur Ve Basura Dair Herşey

Gizlilik Ve Kullanım Sözleşmesi

Gizlilik Ve Kullanım Sözleşmesi

Web sitemize erişmeden veya sitemizi kullanmaya başlamadan önce burada geçen Gizlilik Ve Kullanım Sözleşmesi maddelerini okumanızı öneririz.

Siteye erişmeniz veya kullanmanız halinde, aşağıda geçen şartları ve hükümleri kabul etmiş sayılmaktasınız..“www. basurnedenolur com.” bu sözleşmenin içeriğinde istediği zaman değişiklik yapabilir ve bu yapılan değişiklikler,yeni sözleşmenin siteye konulmasından itibaren yürürlüğe girmiş sayılır.
1-Ticari Markalar,Fikri Mülkiyet,Telif Hakları
Sitede bulunan her çeşit içerik(bilgi,materyaller),
Site’nin bütünü veya herhangi bir kısmı yeniden düzeltilerek, birşeyler katarak  veya belirli bir kısmında değişikliğe gidilerek kullanmak yasaktır. Video ya da yazı ve görsel kaynaklı materyallerin başka bir yerde kullanılması halinde,siteye giren herkes tarafından  “www.basurnedenolur.com -Tüm Hakları Saklıdır”ibaresi kullanılmalıdır.
2-Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
www.basurnedenolur.com bir gerekçe göstermeden,herhangi bir zaman belirtmeden ve bildirim yapmadan bu hükümleri değiştirebilir,yenileyebilir ve başka bir şey ekleyebilir.
3-Diğer Sitelere Verilen Bağlantılarla(Linklerle) ilgili hükümler
www.basurnedenolur.com sitesinde  başka sitelere  bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılardaki hedef, ziyaretçiye daha geniş bilgi sağlamak ya da reklam yapmak olabilir.Sitede yer alan linklerin kaynaklarıyla ilgili olarak www.basurnedenolur.com ‘un herhangi bir kontrolü,denetimi söz konusu olmadığından, kullanıcı veya ziyaretçi,www.basurnedenolur.com’un ,site üzerindeki linklerin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bahsedilen bu web siteleri ve kaynaklarda yer alan veya bunlardan sağlanılan herhangi bir ürün,reklam, içerik veya başka bir materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.basurnedenolur.com, ‘un herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar aracılığıyla ulaşılabilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından ya da bunların kullanımından doğan ya da doğduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan,doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.
4-Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.basurnedenolur.com sitesinde; ziyaretçilerin bilgi danışmak için iletişim formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır.Bu bölümler doldurulurken,ziyaretçilerin tehdit,küfür,tahrik, rahatsızlık veren sözler ve illegal içerikler kullanma ve diğer insanların kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.
5-Hak ve Sorumluluklar
www.basurnedenolur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan Mükremin Alkan’a aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

Sitedeki içerikler,sağlam ve güvenilir kaynaklardan alınmış ve ziyaretçilere bilgi vermek için oluşturulmuş yazılardır.Site içinde yer alan bilgiler, profesyonel tıbbi görüş, teşhis veya tedavi için bir alternatif olarak geliştirilmemiştir ve bu maksatla sunulmamaktadır. Herhangi bir tıbbi durumla ilgili  sorularınızı daima doktorunuza ve/veya uzman sağlık danışmanınıza gidin ve  görüş ve yardımına başvurun.Hiçbir şekilde,bu sitede okuduğunuz bir bilgiye dayanarak,profesyonel tıbbi danışmanlık hizmeti almaktan vazgeçmeyiniz ve bunu geciktirmeyiniz.

Tıbbi olarak acil müdahale gerektiren durumlarda derhal doktorunuzu ve/veya ilk yardım numaralarını arayınız. Bu sitede bulunabilecek herhangi bir ürünü, ilacı, görüşü(leri), veya başka bir bilgiyi, siteyi hazırlayan, bunları içerik olarak bulundurmakla, tavsiye eder anlamına gelmez.Ayrıca bu şekilde bir tercih ve temsil amacı ve yetkisine de sahip değildir.

Bu sitedeki sağlıkla ilgili görsel ya da yazılı bazı içerikler,yaş sınırlaması gerektirebilecek nitelikte sizin için uygunsuzluk teşkil ediyorsa,bu içeriklere ulaşıp okuyup okumamak ve/veya görüntüleyip görüntülememek tamamen sizin insiyatifiniz ve sorumluluğunuzdadır.

Siteye Giriş yapmanız ve sitedeki sayfaları ziyaret etmeniz tüm bu kuralları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Site Yazarı Google +: Mükremin Alkan